Apie

Apie mane

Sveiki, mano vardas Katerina. Esu profesionali interjero dizainerė. Šį darbą dirbu jau daug metų ir dažnai pagalvoju, kur gi tas pagrindinis kelias, kuris veda į sėkmę? 

Atrodo, vienodai  svarbu yra išgirsti užsakovo norus, profesionaliai įvertinti užduotį, pasiūlyti labiausiai tinkamą sprendimą. Tačiau, ko gero, geriausi interjerai gaunasi tuomet, kai dizaineris su užsakovu tampa bendražygiais. Bendros kelionės metu  atrandamas svarbiausias dalykas – interjero charakteris arba atmosfera, kuri kaip pagrindinė idėja apjungia visus namus. Namų atmosfera gali būti romantiška, griežta, šventiška, solidi, žodžiu, unikali, vienintelė ir labai sava, kuri tinka būtent tiems žmonėms ir jų namams

Džiaugiuosi,  kad mano klientų ratas ir jų pageidavimai yra itin spalvingi – nuo prabangių ir rafinuotų modernios klasikos interjerų, iki lakoniškų, griežtų ir minimalistinių interjero sprendimų. Gerame interjere techniniai sprendimai, apdailos medžiagos, baldai ir užuolaidos– viskas dėliojasi aplink pagrindinį sumanymą. 

Darbų pabaigoje fotografuoju tik pilnai realizuotus ir įgyvendintus interjerus. Smagu peržiūrėti, pasidžiaugti, parodyti kitiems, visai kaip ir nuotraukas iš kelionių albumo.